See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa linii sortowniczej w zakresie utrzymania czystości oraz wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego na terenie Z/I Gotartów/2024 – zam. z wolnej ręki.
Beschreibung: 1.Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę obsługi linii sortowniczej w zakresie utrzymania czystości oraz wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego na terenie Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. z o.o. w Gotartowie, gm. Kluczbork. 2.Zakres prac musi zostać wykonany w oparciu o umowę oraz jej załączniki, tj.: 1)Informacja wymagana na podstawie art. 2071 Kodeksu Pracy – załącznik do zaproszenia i nr 1 do umowy. 2)Wzór rozliczenia – załącznik do zaproszenia i nr 2 do umowy. 3)Oświadczenie Wykonawcy – załącznik do zaproszenia i nr 3 do umowy. 4)Porozumienie o współpracy pracodawców (art. 208 Kodeksu Pracy) – załącznik do zaproszenia i nr 4 do umowy. 3.Usługa, o której mowa w pkt 1 zostanie wykonana przez Wykonawcę samodzielnie, tj. bez udziału podwykonawców w kluczowej części zamówienia, tzn. w zakresie wydzielania frakcji surowcowych z odpadów i balastu posortowniczego. 4.Szacowana ilość roboczogodzin za cały okres obowiązywania umowy, tj. od dnia 02.01.2026 r. do dnia 31.01.2026 r. 8.850 rbh. Zamawiający przewiduje że, przedmiot umowy świadczony będzie na dwóch zmianach w dni robocze od poniedziałku do piątku. Dzienny czas pracy będzie wynosić 16 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w zaproszeniu.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001