See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa szczepionek z podziałem na zadania (29 zadań).
Beschreibung: Sukcesywna dostawa szczepionek z podziałem na zadania (29 zadań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 774323-2025
Interne Kennung: SZPZLO/ZP/15/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT), 33651620 Tetanus-Diphtherie-Impfstoffe (Td), 33651640 Masern-Mumps-Röteln-Impfstoffe (MMR), 33651670 Polioimpfstoffe, 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szczepionka przeciwko kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych dla dzieci i młodzieży do 15. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu, inaktywowana. Przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia do lat 15. Zawiesina do wstrzykiwań w amułko-strzykawce 0,25 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Szczepionka przeciwko kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych od 16. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu, inaktywowana. Przeznaczona dla osób w wieku 16 lat i starszych. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr II
Los: LOT-0003
Titel: Szczepionka przeciwko kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych dla dzieci i młodzieży do 11. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu, inaktywowana. Przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia do 11 roku życia. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,25 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr III
Los: LOT-0004
Titel: Szczepionka przeciwko kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych od 12. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi kleszczowego zapalenia mózgu, inaktywowana. Przeznaczona dla osób powyżej 12 roku życia i starszych. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr IV
Los: LOT-0005
Titel: Szczepionka przeciwko meningokokom grupy A, C, W-135, Y
Beschreibung: Szczepionka skoniugowana przeciw meningokokom grupy A, C, W-135 i Y. Przeznaczona do czynnego uodparniania osób w wieku od 6 tygodnia życia, przeciwko inwazyjnej chorobie meningokokowej wywoływanej przez Neisseria meningitidis grupy A, C, W-135 i Y. Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań domięśniowo, w schemacie jednodawkowym, w ampułko-strzykawce 0,5ml.
Interne Kennung: Zadanie nr V
Los: LOT-0006
Titel: Szczepionka przeciwko meningokokom grupy B - od 2. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw meningokokom grupy B (rDNA), złożona, adsorbowana, zarejestrowana do szczepienia dzieci od 2 miesiąca życia, domięśniowa, ampułko-strzykawka 0,5ml.
Interne Kennung: Zadanie nr VI
Los: LOT-0007
Titel: Szczepionka przeciwko meningokokom grupy B - od 10. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw meningokokom grupy B (rekombinowana, adsorbowana). Wskazana do czynnego uodparniania osób w wieku od 10 lat. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr VII
Los: LOT-0008
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (3 antygeny), WZW typu B, poliomyelitis, Haemophilus influenzae typ b - do 36. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (komponenta acelularna – 3 antygeny), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, poliomyelitis (inaktywowana) i przeciwko zakażeniom wywoływanym przez Haemophilus influenzae typ b, skoniugowana (adsorbowana), z możliwością podania do 36. miesiąca życia, proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr VIII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT), 33651670 Polioimpfstoffe, 33651620 Tetanus-Diphtherie-Impfstoffe (Td)
Los: LOT-0009
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (2 antygeny), WZW typu B, poliomyelitis i i Haemophilus influenzae typ b - do 24. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepiona przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona, zawierająca dwa antygeny krztuśca – toksoid krztuścowy i hemaglutyninę włókienkową), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), poliomyelitis (inaktywowana) i Haemophilus influenzae typ b (skoniugowana), absorbowana, od 6 tygodnia życia do 24 miesiąca życia. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce po 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr IX
Los: LOT-0010
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis, Haemophilus influenzae typ b - od ukończenia 6. tygodnia życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa złożona), poliomyelitis (inaktywowana) i inwazyjnym zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typ b (skoniugowana), adsorbowana. Stosowana: − w szczepieniu pierwotnym u niemowląt od ukończenia 6. tygodnia życia, − w szczepieniu uzupełniającym, rok po szczepieniu pierwotnym, w drugim roku życia. Proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań w amułko-strzykawce 0,5 ml
Interne Kennung: Zadanie nr X
Los: LOT-0011
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis, Haemophilus influenzae typ b - od ukończenia 2. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa złożona), poliomyelitis (inaktywowana) i inwazyjnym zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typ b (skoniugowana), adsorbowana, zawierająca toksoid krztuścowy, hemaglutyninę włókienkową oraz pertaktynę. Wskazana do czynnego uodparniania dzieci w wieku od 2. miesiąca życia. Zalecana również jako dawka uzupełniająca u dzieci wcześniej szczepionych szczepionkami DTP, polio i przeciw Haemophilus influenzae typ b. Proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań w amułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XI
Los: LOT-0012
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (5 antygenów)
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa, złożona, zawierająca 5 antygenów krztuśca), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów, stosowana u osób w wieku od 4 lat. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT), 33651620 Tetanus-Diphtherie-Impfstoffe (Td)
Los: LOT-0013
Titel: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (5 antygenów) i poliomyelitis
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona) i poliomyelitis (inaktywowana), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów, wskazana do: - czynnego uodpornienia przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi i poliomyelitis u osób w wieku od 3 lat jako dawka przypominająca po szczepieniu podstawowym; - biernej ochrony przed krztuścem we wczesnym okresie niemowlęcym po szczepieniu kobiet w ciąży. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XIII
Los: LOT-0014
Titel: Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (3 antygeny)
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów, stosowana u osób w wieku od 4 lat. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XIV
Los: LOT-0015
Titel: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (3 antygeny) i poliomyelitis
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona) i poliomyelitis (inaktywowana), adsorbowana, o zmniejszonej zawartości antygenów, wskazana do: - szczepienia przypominającego (tzw. booster) przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi i poliomyelitis osób w wieku od lat 3; - biernej ochrony przed krztuścem we wczesnym niemowlęctwie, uzyskiwanej po zaszczepieniu matki w czasie trwania ciąży. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XV
Los: LOT-0016
Titel: Szczepionka przeciwko pneumokokom (13-walentna)
Beschreibung: Szczepionka skoniugowana przeciw pneumokokom, polisacharydowa, 13-walentna, absorbowana, zawiesina do wstrzykiwań przeciwko chorobie inwazyjnej, zapaleniu płuc i ostremu zapaleniu ucha środkowego wywoływanym przez bakterie Streptococcus pneumoniae, przeznaczona do czynnego uodparniania dzieci i młodzieży w wieku od 6 tygodnia życia do ukończenia 17 roku życia, w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XVI
Los: LOT-0017
Titel: Szczepionka przeciw pneumokokom (20-walentna)
Beschreibung: Szczepionka przeciw pneumokokom polisacharydowa, skoniugowana (20-walentna, adsorbowana). Czynne uodparnianie niemowląt, dzieci i młodzieży w wieku od 6 tygodni do poniżej 18 lat w celu zapobiegania chorobie inwazyjnej, zapaleniu płuc i ostremu zapaleniu ucha środkowego, wywołanym przez bakterie Streptococcus pneumoniae. Czynne uodparnianie osób w wieku 18 lat i starszych w celu zapobiegania chorobie inwazyjnej i zapaleniu płuc wywoływanym przez bakterie Streptococcus pneumoniae. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XVII
Los: LOT-0018
Titel: Szczepionka przeciwko ospie wietrznej - od 9. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw ospie wietrznej – żywa, stosowana u dzieci od ukończenia 9 miesiąca życia i dorosłych, w schemacie dwudawkowym. Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworów do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XVIII
Los: LOT-0019
Titel: Szczepionka przeciw półpaścowi
Beschreibung: Szczepionka przeciw półpaścowi (rekombinowana, z adiuwantem). Szczepionka wskazana do profilaktyki półpaśca oraz neuralgii półpaścowej u: • osób w wieku 50 lat i starszych, • osób w wieku 18 lat i starszych, o zwiększonym ryzyku zachorowania na półpasiec. Proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XIX
Los: LOT-0020
Titel: Szczepionka przeciw WZW-A - od 1. roku życia do 18 lat włącznie
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, inaktywowana, adsorbowana. Wskazana dla osób od ukończonego 1 roku życia do 18 lat włącznie (to jest do ukończenia 19 roku życia). Zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XX
Los: LOT-0021
Titel: Szczepionka przeciw WZW-A - od 19. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, inaktywowana, adsorbowana. Wskazana dla osób w wieku 19 lat i starszych. Zawiesina do wstrzykiwań 1 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXI
Los: LOT-0022
Titel: Szczepionka przeciw WZW-A+B
Beschreibung: Szczepionka (HAB) przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A (inaktywowana) i wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), (adsorbowana). Przeznaczona jest do uodparniania wcześniej nieuodpornionych dorosłych i młodzieży od ukończenia 16 roku życia. Zawiesina do wstrzykiwań 1 ml
Interne Kennung: Zadanie nr XXII
Los: LOT-0023
Titel: Szczepionka przeciw WZW-B - od 16. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), do czynnego uodpornienia przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (WZW B) wywoływanemu przez wszystkie podtypy wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV). Przeznaczona jest do stosowania u młodzieży (od 16 roku życia) i dorosłych. 20 mikrogramów, zawiesina do wstrzykiwań 1 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXIII
Los: LOT-0024
Titel: Szczepionka przeciw WZW-B - od 11. roku życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), wskazana jest dla osób nieuodpornionych w celu uzyskania uodpornienia przeciwko zakażeniom spowodowanym przez wszystkie znane podtypy wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV). Dawka 20 μg (w 1,0 ml zawiesiny) przeznaczona do stosowania u osób w wieku od 16 lat, którą można także stosować u osób w wieku od 11 do 15 lat włącznie według schematu 2-dawkowego, w przypadku gdy ryzyko zakażenia wirusem HBV podczas trwania cyklu szczepienia jest niskie i istnieje pewność, że cykl szczepienia będzie ukończony. 20 mikrogramów, zawiesina do wstrzykiwań 1 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXIV
Los: LOT-0025
Titel: Szczepionka przeciw WZW-B - do 15 lat włącznie
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), wskazana jest dla osób nieuodpornionych w celu uzyskania uodpornienia przeciwko zakażeniom spowodowanym przez wszystkie znane podtypy wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV). Dawka 10 μg (w 0,5 ml zawiesiny) przeznaczona dla noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży w wieku do 15 lat włącznie. 10 mikrogramów, zawiesina do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXV
Los: LOT-0026
Titel: Szczepionka przeciw HPV (9-walentna)
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego, 9-walentna, (rekombinowana, adsorbowana), do stosowania u osób od ukończenia 9 roku życia. Zawiesina do wstrzykiwań w ampułkostrzykawce 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXVI
Los: LOT-0027
Titel: Szczepionka przeciw odrze, śwince, różyczce - od 9. miesiąca życia
Beschreibung: Szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce (żywa). Przeznaczony dla dzieci po ukończeniu 9 miesiąca życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXVII
Los: LOT-0028
Titel: Szczepionka przeciw wirusowi RSV - biwalentna
Beschreibung: Szczepionka przeciw syncytialnemu wirusowi oddechowemu (biwalentna, rekombinowana), do biernej ochrony przed chorobami dolnych dróg oddechowych u niemowląt od urodzenia do 6 miesiąca życia po zaszczepieniu matki w okresie ciąży oraz czynnego uodparniania osób w wieku 60 lat i starszych. Proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXVIII
Los: LOT-0029
Titel: Szczepionka przeciw wirusowi RSV
Beschreibung: Szczepionka przeciw syncytialnemu wirusowi oddechowemu (RSV) (rekombinowana, z adiuwantem), do czynnego uodparniania osób dorosłych w wieku 60 lat i starszych. Proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań 0,5 ml.
Interne Kennung: Zadanie nr XXIX