123637-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – LK Běžná údržba 2024 - 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLK Běžná údržba 2024 - 2025
BeschreibungBěžná údržba zahrnuje práce, jejichž potřeba byla zjištěna v rámci běžných prohlídek silnic a mostů. Jedná se zejména o následující práce: čištění vozovek, údržba dopravního značení, dopravních zařízení a dalšího příslušenství včetně jejich čištění, odstraňování závad na svislém dopravním značení, údržbu krajnic a příkopů nebo mostů v rozsahu vymezeném v § 9 vyhl. č. 104/1997 Sb.
Vorherige Bekanntmachung780898-2023
Interne Kennung09EU-005492
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLK Běžná údržba 2024- 2025 - 9. dílčí objednávka
Beschreibung9. dílčí objednávka - z důvodu odstranění vad a zajištění běžné údržby silnic I. třídy a dálnice D10 v působnosti Správy Liberec
Interne Kennung09PU-000154