123685-2025 - Ergebnis
Polen – Rehabilitation – Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem” na podstawie zawartego porozumienia w zakresie zadań zleconych administracji rządowej. Wolna ręka.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem” na podstawie zawartego porozumienia w zakresie zadań zleconych administracji rządowej. Wolna ręka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem” na podstawie zawartego porozumienia w zakresie zadań zleconych administracji rządowej. Przedmiot zamówienia to usługi polegająca na przeprowadzeniu zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i zajęć specjalistycznych dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od 0 do chwili rozpoczęcia przez dziecko nauki w szkole z terenu Powiatu Nowosądeckiego w ramach zadania z zakresu administracji rządowej w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem” w zakresie zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno –opiekuńczego (Priorytet II zadanie 2.4.).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Lekarz neonatolog
Beschreibung: Część 1 - Lekarz neonatolog. Profilaktyka, diagnozowanie i leczeniem schorzeń u noworodków u których istnieje podejrzenie nieprawidłowego rozwoju. Konsultacje w zespołach specjalistów określających rodzaj terapii ilość godzin terapii w tym określanie postępów w terapii dzieci (200 godzin).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia dopuszcza możliwość zwiększenia lub zmniejszenia wartości umowy w granicach +/- 30 % (prawo opcji). Z tego względu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia w określonej powyżej granicy. Wykonawcy nie przysługuje również roszczenie wykonania zwiększonej wartości Zamówienia o 30 %. Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie 70% wartości umowy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Wczesne Wspomaganie Rozwoju
Beschreibung: Część 2 - Wczesne Wspomaganie Rozwoju. kompleksowe, multidyscyplinarne działania mające wspomóc rozwój psychomotoryczny dziecka na bardzo wczesnym etapie rozwoju (1500 godzin).
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Terapia Integracji Sensorycznej
Beschreibung: Część 3 - Terapia Integracji Sensorycznej. Diagnoza i terapia dzieci z nieprawidłowym przetwarzaniem i organizowaniem wrażeń sensorycznych. (1800 godzin).