2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bemenste toiletten
Beschreibung: De opdracht betreft de inrichting en exploitatie van 23 toiletlocaties op 21 stations in Nederland. De toiletlocaties worden bij aanvang van deze overeenkomst opgeleverd en door Exploitant aanvaard in de staat waarin deze zich dan bevinden. De exploitant dient de toiletlocaties in te richten door deze volledig of beperkt te verbouwen naar een door henzelf ontworpen toiletconcept, zoals dat bij de inschrijving als ontwerp is ingediend.
Interne Kennung: T128372
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215500 Öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0000