See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Akkoord Meubilair - OBS de Verhalentuin
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Schoolmeubilair ten behoeve van Stichting Akkoord, locatie OBS de Verhalentuin. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung: 633189-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000