123723-2026 - Wettbewerb
Polen – Würste – Dostawy wędlin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy wędlin
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wędlin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 15131130-5. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wędlin. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 15131130-5. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji