See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości na potrzeby jednostek organizacyjnych RZGW w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie.
Vorherige Bekanntmachung: 712483-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33763000 Papierhandtücher, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39813000 Scheuerpasten und -pulver, 39831300 Fussbodenreiniger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3a do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zarząd Zlewni w Kielcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zarząd Zlewni w Krakowie – ul. Góra Jałowcowa 8, 32-410 Dobczyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3c do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zarząd Zlewni w Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3d do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zarząd Zlewni w Sandomierzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3e do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Zarząd Zlewni w Żywcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, chemii gospodarczej na potrzeby jednostek organizacyjnych PGW Wody Polskie. Część 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie Szczegółowy zakres i rodzaj dostaw przewidzianych do wykonania przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają - Wzór umowy – Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia w zakresie danej części - Załącznik nr 2 do SWZ - Formularze asortymentowo - cenowe - Załącznik nr 3f do SWZ
Interne Kennung: Część 6