See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Pracowni Hemodynamiki
Beschreibung: Dostawa sprzętu diagnostycznego dla Pracowni Hemodynamiki - 42 zadania asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 558120-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Cewniki diagnostyczne podstawowe – 1 000 szt.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Cewniki diagnostyczne uniwersalne i atraumatyczne – 5 000 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Cewniki diagnostyczne o nietypowych krzywiznach – 200 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zestaw wprowadzający do tętnicy promieniowej hydrofilny – 500 szt.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Cewnik prowadzący do trudnych zabiegów z dostępu promieniowego – 200 szt.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Prowadniki specjalistyczne do zmian trudnych i krętych – 1 500 szt.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Prowadniki specjalistyczne do zwapniałych i rozlanych zmian, bardzo ciasnych naczyń - 500 szt.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Prowadnik podstawowy do udrożnień - 100 szt.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Prowadnik do kolaterali - 50 szt.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Prowadnik penetracyjny wysokiej sztywności - 10 szt.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Mikro-coile – 5 szt.
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Stent do zabiegów kompleksowych uwalniający lek z bioabsorbawalnym polimerem - 500 szt.
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37
Beschreibung: Balony ultrawysokociśnieniowe do naczyń wieńcowych – 30 szt.
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38
Beschreibung: Inflator ultrawysokociśnieniowy do balonów – 30 szt.