123834-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usługi sprzątania z podziałem na części: Część nr 1 – Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31; Część nr 2 – Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi sprzątania z podziałem na części: Część nr 1 – Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31; Część nr 2 – Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
BeschreibungŚwiadczenie usługi sprzątania z podziałem na części: Część nr 1 – Usługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31; Część nr 2 – Usługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
Interne KennungG.261.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0002
TitelUsługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31.
BeschreibungUsługa sprzątania w budynku Sądu Rejonowego w Krasnymstawie przy ulicy Poniatowskiego 31. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungG.261.2.2026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
LosLOT-0003
TitelUsługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94.
BeschreibungUsługa sprzątania w budynkach Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim przy ulicy Zamoyskiego 94. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungG.261.2.2026/2