123872-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Premiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPremiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt
BeschreibungPremiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt. Wielkość zamówienia: 1000 kg (w workach 30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Specyfikacja produktu. Premiks mineralno-witaminowy extra: - dla prosiąt, - do stosowania w ilości 5 kg/tonę mieszanki pełnoporcjowej, - okres trwałości – 6 miesięcy od daty produkcji. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 200 000 D3 j.m. 180 000 E mg 6 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Witamina C g 20,0 Biotyna g 0,050 D-pantotenian Ca g 3,0 Kwas nikotynowy g 6,0 Kwas foliowy mg 300 Cholina g 40,0 Betaina g 36,0 Magnez g 20,0 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Aromat tak Przeciwutleniacz tak W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung32/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
TitelPremiks PP prestarter 0,5% ekstra z aromatem dla prosiąt.