2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej na okres 24 miesięcy dla Szpitala MSWiA w Katowicach oraz Przychodni MSWiA w Częstochowie
Beschreibung: 5.1. Wspólny słownik zamówień: CPV: 09310000-5 – Elektryczność 5.2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej (sprzedaż energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo Energetyczne) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Katowicach im. Sierżanta Grzegorza Załogi przez okres 24 miesięcy w podziale na dwie części (pakiety) Pakiet nr 1 – Dostawa energii elektrycznej dla obiektu przy ul. Wita Stwosza 39-41 w Katowicach Pakiet nr 2 – Dostawa energii elektrycznej dla obiektu przy ul. Kopernika 38 w Częstochowie
Interne Kennung: 3/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Dostawa energii elektrycznej dla obiektu przy ul. Wita Stwosza 39-41 w Katowicach
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Dostawa energii elektrycznej dla obiektu przy ul. Kopernika 38 w Częstochowie