See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. Za fabrycznie nowy uznaje się sprzęt nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamówienie dotyczy ujednoliconych kontenerów wraz z niezbędnym wyposażeniem. Ze względu na przyszłe zobowiązania gwarancyjne (możliwość utraty gwarancji) oraz charakter zamówienia zamawiający nie widzi możliwości podziału zamówienia na części (podział miałby charakter sztuczny i obniżyłby jakość realizowanego zamówienia). Niedokonanie podziału na części zdaniem zamawiającego nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej specyfikacji. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Wykaz odbiorców i użytkowników końcowych stanowi załącznik do Projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 799612-2025
Interne Kennung: WL.2371.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211110 Kabinen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 19 szt. modułowych kontenerów socjalnych ze strefą czystą i brudną (szatnia, umywalnia, kabiny prysznicowe) z przeznaczeniem dla osób uczestniczących w ćwiczeniach w komorze rozgorzeniowej i dymowej o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. Za fabrycznie nowy uznaje się sprzęt nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2025. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału zamówienia na części: Zamówienie dotyczy ujednoliconych kontenerów wraz z niezbędnym wyposażeniem. Ze względu na przyszłe zobowiązania gwarancyjne (możliwość utraty gwarancji) oraz charakter zamówienia zamawiający nie widzi możliwości podziału zamówienia na części (podział miałby charakter sztuczny i obniżyłby jakość realizowanego zamówienia). Niedokonanie podziału na części zdaniem zamawiającego nie narusza konkurencji, nie ogranicza możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” do niniejszej specyfikacji. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Menge: 19 Stück