See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości, materiałów jednorazowego użytku, środków do uzdatniania wody oraz naczyń biodegradowalnych na potrzeby 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w 2026 r.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8.3 9.3 10.3 11.3 12.3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia/ wymagania eksploatacyjna - techniczne.
Interne Kennung: 9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39831240 Putzmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher, 24312200 Hypochlorite und Chlorate, 39221110 Geschirr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa profesjonalnej chemii kuchennej
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 8.3 do SWZ
Interne Kennung: 9/2026 - zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Opis opcji zawiera załącznik nr 8.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów jednorazowych i środków czystości
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 9.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 9/2026 - zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Opis opcji zawiera załącznik nr 9.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa zestawów do utrzymania higieny osobistej wzór 815/MON, zestaw przyborów do konserwacji obuwia 816/MON
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 10.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 9/2026 - zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 33741000 Handpflegeprodukte
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Opis opcji zawiera załącznik nr 10.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa środków do uzdatniania wody
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 11.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 9/2026 - zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Opis opcji zawiera załącznik nr 11.3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 12.3 do SWZ wymagania eksploatacyjno - techniczne
Interne Kennung: 9/2026 - zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 39221110 Geschirr
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. Opis opcji zawiera załącznik nr 12.1 do SWZ zestawienie cenowe.