2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE na městských budovách
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je instalace fotovoltaických elektráren (FVE) a jejich napojení do sítě NN, včetně zajištění kabelového připojení do stávajícího rozvaděče R-H. Přebytky vyrobené elektrické energie budou dodávány do sítě. Konkrétně bude předmět plnění veřejné zakázky spojený s instalací fotovoltaické elektrárny, která bude prováděna na třech odlišných objektech, a to konkrétně na: - Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 42,42 kWp a s tím spojené práce a to na střeše budovy Sportovního centra Radostova „Hradisko 1029, 763 26 Luhačovice, p.č. st. 1597 - Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 49,98 kWp a s tím spojené práce a to na střeše budovy Technických služeb „Uherskobrodská 188, 763 26 Luhačovice, p.č. st. 1168 - Předmětem veřejné zakázky je instalace fotovoltaické elektrárny o instalovaném výkonu 77,28 kWp a s tím spojené práce a to na střechách budov Městské plovárny Luhačovice „Solné 1090, 763 26 Luhačovice, p.č. 1716/1.
Interne Kennung: 2025067
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712331 Photovoltaische Zellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedena v zadávací dokumentaci.