2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja e-usług Publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 689507-2024
Interne Kennung: ZP.271.10.24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz modernizacja infrastruktury IT.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia warunki dotyczące sytuacji ekonomicznej i finansowej tj. Wykonawca winien posiadać opinię bankową lub środki na rachunku bankowym na kwotę co najmniej 600 000,00 PLN. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na podstawie dokumentów, na zasadzie spełnia/nie spełnia. 2. Zdolność techniczna lub zawodowa 2.1) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał co najmniej: 1.1 Zamówienie polegające m.in na dostawie/modernizacji i/lub wdrożeniu systemu IT dla jednostki samorządu terytorialnego zintegrowanego z co najmniej platformą ePUAP, lub Krajowym Węzłem Identyfikacji Elektronicznej o wartości zamówienia nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto. 1.2. Zamówienie w ramach, którego dostarczono co najmniej 10 eUsług na min. 4 poziomie dojrzałości, o wartości zamówienia nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto 2) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który dysponuje lub będzie dysponował następującymi osobami: 2.1 Kierownik Projektu posiadający wykształcenie wyższe, oraz wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami wdrażania systemów informatycznych, tj. w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert kierował realizacją projektów informatycznych, w tym: - projektu polegającego na m.in. wdrożeniu/modernizacji systemów informatycznych dla jednostki samorządowej o wartości zamówienia co najmniej 1 000 000 zł brutto. projektu polegającego na modernizacji/dostawie, wdrożeniu systemów informatycznych w zakresie systemu e-Usług, systemu GIS o wartości zamówienia co najmniej 1 000 000 zł brutto 2.2 Programista posiadający wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie w zakresie programowania zintegrowanych systemów informatycznych oraz w ciągu ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert uczestniczył w realizacji co najmniej 2 projektów/zamówień, w ramach których przeprowadzono wdrożenie systemów informatycznych, każdy projekt/zamówienie na kwotę minimum 200 000 zł brutto. 2.3 Specjalista ds. wdrożeń, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, tj. w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert wykonywała prace wdrożeniowe w co najmniej dwóch projektach/zamówieniach dla jednostek samorządowych obejmujących wdrożenie/modernizację/integrację systemów informatycznych o wartości nie mniejszej niż 600 000 zł brutto w każdym z projektów/zamówień. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana na podstawie oświadczenia złożonego w formie wykazu osób. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Interne Kennung: Zad 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket, 48443000 Buchhaltungssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 38421100 Wasserzähler
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa agregatu prądotwórczego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Warunki udziału w postępowaniu: Zdolność techniczna lub zawodowa 1) O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie należycie wykonał co najmniej 1 zamówienie polegające m.in na dostawie i/lub wdrożeniu agregatu prądotwórczego o wartości zamówienia nie mniejszej niż 20 000,00 zł brutto. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonywana na podstawie oświadczenia złożonego w formie wykazu dostaw. Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia.
Interne Kennung: Zad 2
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen