See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Żywienie systemem zleconym żołnierzy stacjonujących w rejonie m. Sokółka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa żywienia żołnierzy systemem zleconym (catering) polegająca na zapewnieniu całodziennego wyżywienia tj. śniadań, obiadów oraz kolacji - dla 15 osób w zamówieniu gwarantowanym oraz do 25 osób w zamówieniu opcjonalnym w czasie jednego miesiąca, stacjonujących w okolicy m. Sokółka.
Interne Kennung: 03/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przeprowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego z terminem 30 - dniowym na składanie ofert może skutkować zagrożeniem w realizacji zadania w bieżącym roku budżetowym, które to zgodnie z pismem 34.Batalionu Radiotechnicznego Nr 20035/2025 z dnia 16.09.2025 r. dot. przedłużenia w 2026 roku żywienia żołnierzy 34brt/283WRLP w oparciu o usługę cateringową objęte jest priorytetem i należy je zrealizować w terminie od 01 stycznia 2026r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Żywienie systemem zleconym żołnierzy stacjonujących w m. Sokółka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel.