2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering Wet Waardering Onroerende Zaken (Wet WOZ)
Beschreibung: Op basis van de Wet Waardering Onroerende Zaken (Wet WOZ) heeft de gemeente Land van Cuijk de wettelijke taak voor uitvoering van de wet WOZ. Voor alle woningen en niet-woningen binnen de gemeentegrenzen dient de WOZ-waarde te worden vastgesteld. De dienst bestaat uit alle werkzaamheden die nodig zijn om tot een WOZwaarde te komen. Tot de scope van de raamovereenkomst behoort: • de Permanente Marktanalyse (PMA); • het bijhouden van mutaties; • optimalisatie niet-woningen (in een periode van 3 jaar); • het waarderen van WOZ objecten (woningen en niet-woningen); • kwaliteitscontrole; • informeel bezwarentraject; • het afhandelen van formele bezwaren (particulieren en ncnp); • het afhandelen van (hoger) beroepen; • inpandige opnames; • het voeren van vooroverleg.; • voormeldingen (wens). €0
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WOZ
Beschreibung: WOZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vast contract voor 1 jaar met de optie om 3x met 1 jaar te verlengen. Let op, vanaf het tweede jaar hebben wij het recht om de omvang van de diensten af te schalen.