2. Verfahren
Verfahren
Titel: Měřicí vůz pro měření emisí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení: a) dodávkového vozidla typu furgon velikosti L4H3 do 3,5 tuny (přičemž hmotnost vozu vč. dodaných vestaveb a dodaných nových přístrojů a 80 kg řidiče nesmí překročit hmotnost 3 tun) s vybavením nákladového prostoru pro umístění přístrojů, rozvodem elektrické energie, rozvodem tlakových plynů a dalším vybavením pro měření emisí ze stacionárních zdrojů, b) přístrojů pro měření emisí ze stacionárních zdrojů znečišťování ovzduší a souvisejícího příslušenství. Dodávka a montáž přístrojů do nákladového prostoru zahrnuje kalibraci nebo certifikaci o kalibraci přístrojového vybavení vč. vystavení kalibračního protokolu nebo certifikátu o kalibraci, vizualizaci navrženého nákladového prostoru (a jeho odsouhlasení zadavatelem), dodání software k měřicím přístrojům a předání vybaveného vozidla. Dále je předmětem plnění rovněž zaškolení obsluhy, testu funkčnosti vozidla se zařízeními, případné drobné úpravy nákladového prostoru dle požadavků zadavatele (doplnění závěsných systémů, háčků, držáků na hadice apod. – zadavatel dodavateli předá), dále vystavení protokolu o revizi elektrických zařízení a rozvodů, které byly do vozidla namontovány a dodání návodů v českém jazyce k instalovaným měřicím přístrojům (lze dodat i v elektronické podobě). Předmět plnění veřejné zakázky zahrnuje též servis (záruční a pozáruční), opravy a kalibrace měřicích přístrojů, vystavení certifikátů k novým přístrojům, opravy nově dodaných měřicích přístrojů a asistenční služby vybraného dodavatele při měření, a to v rozsahu max. 50 člověkohodin v alespoň třech samostatných dnech v průběhu trvání smlouvy dle potřeb zadavatele. Podrobnější specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 zadávacích podmínek – Technické specifikaci. Zadavatel má zákonem stanovenou povinnost výkonu kontroly v souladu s § 6 odst. 6 zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, konkrétně měření emisí za účelem ověření plnění emisních limitů a zjištění úrovně znečišťování. Do dodávaného vozidla bude z důvodu zastaralosti současných přístrojů zadavatele dodána i většina nového přístrojového vybavení, které bude umožňovat měření emisí v různorodých podmínkách na kontrolovaných zdrojích. Jeden stávající měřicí přístroj, který dodá zadavatel, bude do nově pořizovaného vozidla integrován.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ČIŽP - měřicí vůz