2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów plikowych wydajnościowych (macierzy dyskowych) - 2 szt., serwera plikowego pojemnościowego (macierzy dyskowej) - 1 szt. oraz Deduplikatora danych - 1 szt. w ramach projektu Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy serwerów plikowych wydajnościowych (macierzy dyskowych) - 2 szt., serwera plikowego pojemnościowego (macierzy dyskowej) - 1 szt. oraz deduplikatora danych - 1 szt. w ramach projektu Utworzenie, modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Collegium Medicum - KPOD.07.05-IP.10-0002/25/KPO/1205/2025/213, odpowiednio w odniesieniu od pierwszej do trzeciej części zamówienia. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A dla części 1, załącznik B dla części 2 oraz załącznik C dla części 3, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy wchodzące w skład jednego urządzenia były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 1.3 Wymaga się, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył wypełniony odpowiednio Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 1.4 Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: a) szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane, odpowiednio do wzoru stanowiącego Załącznik A i/lub Załącznik B i/lub Załącznik C do SWZ, pozwalający na ocenę zgodności oferowanego urządzenia, jego elementów, funkcji i wyposażenia oraz jego parametrów i warunków z wymaganiami SWZ, jak i zawierający szczegółowy opis techniczny i funkcjonalny określający elementy, funkcje i wyposażenie oraz parametry i warunki, b) karty katalogowe lub wydruki ze stron internetowych lub inne dokumenty lub oświadczenia producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela, albo inne równoważne dokumenty lub oświadczenia, w języku polskim lub obcym wraz z tłumaczeniem na język polski, potwierdzające, że oferowane dostawy (przedmiot zamówienia), odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego w treści SWZ. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentów w języku angielskim, c) zobowiązanie innego podmiotu, o ile dotyczy, d) oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile dotyczy, e) odpowiednie pełnomocnictwa w przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika, jak również w przypadku składania oferty wspólnej przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 2. Wykaz podmiotowych środków dowodowych: 1.1 oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity: Dziennik Ustaw z 2024r. poz. 1616 z późn. zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 3 do SWZ, 1.2 odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, 1.3 oświadczenia Wykonawcy, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD), w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3) – 6) ustawy Pzp oraz w zakresie podstaw wykluczenia wskazanych w art. 109 ust. 1 pkt 4), 5), 7), 8), 9) i 10) ustawy Pzp, jak i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2 do SWZ, 1.4 oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu JEDZ, w zakresie podstaw do wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego – załącznik nr 6 do SWZ, 1.5 informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: serwer plikowy wydajnościowych (macierz dyskowa) - 2 szt
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane oraz dodatkowo punktowane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A dla części 1, załącznik B dla części 2 oraz załącznik C dla części 3, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy wchodzące w skład jednego urządzenia były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji ani wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Serwer plikowy pojemnościowy (macierz dyskowa) - 1 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Deduplikator Danych - 1 szt.