2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór partnera technologicznego dla stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku do eksploatacji systemów teletechnicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi Wsparcia Technicznego, wykonywanie przeglądów okresowych oraz Testów Gotowości, obsługa Imprez, zarządzanie zmianą, dalej łącznie: „Serwis/Usługa” dla systemów teleinformatycznych, audiowizualnych oraz bezpieczeństwa w obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności Serwis: 1) Instalacji bezpieczeństwa: - system monitoringu wizyjnego CCTV - system kontroli dostępu - system sygnalizacji włamania i napadu - system przywoławczy dla osób niepełnosprawnych - system wideodomofonów IP - system monitoringu konstrukcji dachu - system zarządzania bezpieczeństwem obiektu SMS - klimatyzacja pomieszczeń technicznych - gaszenie gazem pomieszczeń technicznych - system sygnalizacji pożaru (SSP) - dźwiękowy system ostrzegawczy (DSO) - system zarządzania budynkiem (BMS) 2) Instalacji audiowizualnych: - system nagłośnienia obiektu - digital signage (znakowanie cyfrowe) - ekrany multimedialne - systemy audiowizualne dla sal konferencyjnych - system zegara centralnego - system do realizacji przekazu TV z wydarzeń na stadionie i zarządzanie treścią - wyposażenie toru wrotkarskiego - system nagłośnienia FanPub - zasilanie wewnętrzne dla systemów teletechnicznych - zasilanie zewnętrzne dla systemów teletechnicznych 3) Instalacji teleinformatycznych i telekomunikacyjnych: - system okablowania strukturalnego - infrastruktura sieci LAN - węzły centrum przetwarzania danych - węzły styku z operatorami zewnętrznymi - infrastruktura dostępu bezprzewodowego WLAN - system komunikacji głosowej, wideo oraz call center telefoniczny - centrum przetwarzania danych 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Rozdziale IV SWZ – OPZ. 3. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Rozdziale V SWZ – Wzorze umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór partnera technologicznego dla stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk w Gdańsku do eksploatacji systemów teletechnicznych.