2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. Przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Trzcianne, Gminy Mońki i Gminy Krypno, dla których Gmina Trzcianne jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: 31.12.2026 r. Przewidywany czas trwania umowy: okres 3 lat (36 miesięcy) od daty zawarcia umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001