See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace mobilní části ETCS do vybraných hnacích vozidel řady 242 ČD Cargo, a.s.
Beschreibung: Předmětem této Zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexním návrhu řešení, dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) včetně dalších souvisejících komponent současně instalovaných do lokomotivy, které tvoří jeden funkční celek do hnacích drážních vozidel řady 242.
Vorherige Bekanntmachung: 303388-2023
Interne Kennung: 51-2023-O1/2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve třech fázích, nejprve dochází k podání žádostí o účast (prokázání splnění kvalifikace) a teprve po jejich posouzení Zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl Zadavatelem vyzván k podání předběžné nabídky. Následně Zadavatel s účastníky zadávacího řízení jedná o jejich předběžných nabídkách. Po ukončení jednání o předběžných nabídkách Zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání nabídek. Nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven