See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Zakładu Oczyszczania w Wołominie Sp. z o.o. z podziałem na 9 części – zawarcie umowy ramowej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia podzielony jest na części: a) Część 1: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne; b) Część 2: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 32 – leki inne niż wymienione w 20 01 31*; c) Część 3: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 03 80 - odpadowa papa; d) Część 4: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11; e) Część 5: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – Odpady wielkogabarytowe (mogą być ujednorodnione); f) Część 6: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 13 02 08* – inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe; 13 01 13* - inne oleje hydrauliczne; 16 01 07* – filtry olejowe; 15 02 02* – sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB); 15 01 10* – opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone; 12 01 13 – odpady spawalnicze; g) Część 7: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. Sposób zagospodarowania przedmiotowych odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, tj. odbywać się w instalacji komunalnej wpisanej na listę prowadzoną przez właściwego marszałka województwa na podstawie art. 38b ustawy z 14 grudnia 2012 r. o odpadach. h) Część 8: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia; i) Część 9: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03 kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania). 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, na kilka lub na wszystkie części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 640088-2025
Interne Kennung: ZP/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zgodnie z art. 139 ust. 1. ustawy Pzp Zamawiający, najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących środków dowodowych: 1) Oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów t.j. z 2021 r. poz. 275), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wg załącznika nr 5 do SWZ; W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa powyżej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 2) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) PZP, art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego – sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3) - 6) ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 pkt. 1-3 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – wg załącznika nr 6 do SWZ; 4) Oświadczenia Wykonawcy o aktualności dot. przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 – wg załącznika nr 12 do SWZ; 5) Wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy – według wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ; 6) Dokument potwierdzający wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, tj. Bazy Danych o Odpadach w zakresie transportu odpadów, zgodnie z Ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach; 7) Aktualne zezwolenie/pozwolenie na prowadzenie działalności w zakresie przetwarzania lub zbierania odpadów o kodach objętych przedmiotem zamówienia dla części zamówienia, na którą składa ofertę lub dokument potwierdzający wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, tj. Bazy Danych o Odpadach w zakresie pośrednictwa w obrocie odpadami zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i unieszkodliwienie odpadów o kodzie 20 01 27* – farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice zawierające substancje niebezpieczne. Szacowana ilość odpadów – 6,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Menge: 6 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część 3: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 03 80
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 03 80 – odpadowa papa. Szacowana ilość odpadów – 20,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Menge: 20 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: odbiór i unieszkodliwienie odpadów o kodzie 20 01 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i unieszkodliwienie odpadów o kodzie 20 01 32 – leki inne niż wymienione w 20 01 31* Szacowana ilość odpadów – 5,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Menge: 5 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Szacowana ilość odpadów – 800,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Menge: 800 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 6: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 13 02 08*, 13 01 13*, 16 01 07*, 15 02 02* , 15 01 10*, 12 01 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 13 02 08* – inne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,60 Mg 13 01 13* – inne oleje hydrauliczne – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,20 Mg 16 01 07* – filtry olejowe – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,08 Mg 15 02 02* – sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,08 Mg 15 01 10* – opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,04 Mg 12 01 13 – odpady spawalnicze – Szacowana ilość odpadów do odbioru: 0,02 Mg
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Menge: 1 Tonne
Los: LOT-0006
Titel: Cześć nr 7: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
Beschreibung: Szacowana ilość odpadów – 14 000,00 Mg. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne o kodzie 20 03 01 stanowiące przedmiot zamówienia pochodzą od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Menge: 14 000 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: Część 5: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 –odpady wielkogabarytowe (mogą być ujednorodnione). Szacowana ilość odpadów – 1500,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Menge: 1 500 Tonnen
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia;
Beschreibung: Część 8: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – tekstylia; Szacowana ilość odpadów – 100,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Menge: 100 Tonnen
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania).
Beschreibung: Część 9: odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania). Szacowana ilość odpadów – 3000,00 Mg.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Menge: 3 000 Tonnen