See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynkach ZUW w Szczecinie i Koszalinie oraz w pomieszczeniach na przejściach granicznych wraz z terenami do nich przyległych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania ciągłej czystości w porze dziennej w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach sanitarnych i ciągach komunikacyjnych: w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie, oraz w pomieszczeniach wynajmowanych przez Wojewodę Zachodniopomorskiego na potrzeby służb granicznych funkcjonujących w przejściach granicznych Szczecin – Port i Świnoujście wraz w terenami przyległymi do tych budynków. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załączniki nr: 8A i 8B i 8C i 8D do SWZ. 2.Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465) obejmują następujące rodzaje czynności: 1)wykonywanie manualnych czynności sprzątania w budynkach jak: mycie podług, zamiatania podług, odkurzanie wykładzin, mycie toalet, mycie okien, wymiana papieru toaletowego, zakładanie worków na śmieci, uzupełnianie mydła w dozownikach, itp.; 2)prowadzenie ewidencji w zakresie kontroli czystości toalet, zgłaszanie wszelkich usterek technicznych wymagających napraw; 3)sprzątanie – zamiatanie/odśnieżanie terenów zewnętrznych do budynku oraz usuwanie nieczystości z terenach przyległych do budynków. 4.Zamawiający określa dodatkowe wymagania związane z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 lit. e) ustawy PZP. 5.Zamawiający wymaga, aby do realizacji zamówienia były zatrudnione, co najmniej: 2 osoby niepełnosprawne na podstawie umów o pracę, przez cały okres świadczenia usługi dla części I i dla części II; 1 osobę niepełnosprawną na podstawie umów o pracę, przez cały okres świadczenia usługi dla części III i dla części IV. 6.Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy oraz zasady dokumentowania zatrudnienia osób niepełnosprawnych na podstawie umowy o prace oraz kontrolowanie tego obowiązku przez Zamawiającego i przewidziane z tego tytułu sankcje określone są we wzorze umowy stanowiącym załączniki nr 7A i nr 7B i nr 7C i nr 7D do SWZ (odpowiednio dla danej części zamówienia).
Interne Kennung: L-1.272.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 4 oraz terenów przyległych
Beschreibung: Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania ciągłej czystości w porze dziennej w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach sanitarnych i ciągach komunikacyjnych w budynku Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 4 oraz terenów przyległych do tych budynków, zgodnie z warunkami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 oraz terenów przyległych
Beschreibung: Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania ciągłej czystości w porze dziennej w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach sanitarnych i ciągach komunikacyjnych w budynku Delegatury Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie przy ul. Władysława Andersa 34 oraz terenów przyległych, zgodnie z warunkami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania w budynkach użytkowanych przez służby graniczne funkcjonujące na przejściach granicznych oraz utrzymanie powierzchni zewnętrznych w morskich przejściach granicznych Szczecinie Porcie.
Beschreibung: Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania ciągłej czystości w porze dziennej w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach sanitarnych i ciągach komunikacyjnych w budynkach użytkowanych przez służby graniczne funkcjonujące na przejściach granicznych oraz utrzymanie powierzchni zewnętrznych w morskich przejściach granicznych Szczecinie Porcie, zgodnie z warunkami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Kompleksowa usługa sprzątania w budynkach użytkowanych przez służby graniczne funkcjonujące na przejściach granicznych oraz utrzymanie powierzchni zewnętrznych w morskim przejściu granicznym Świnoujście
Beschreibung: Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania ciągłej czystości w porze dziennej w pomieszczeniach biurowych, pomieszczeniach sanitarnych i ciągach komunikacyjnych w budynkach użytkowanych przez służby graniczne funkcjonujące na przejściach granicznych oraz utrzymanie powierzchni zewnętrznych w morskim przejściu granicznym Świnoujście, zgodnie z warunkami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).