124311-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „ODBIÓR I TRANSPORT NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH ZBIERANYCH W SPOSÓB SELEKTYWNY Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ORAZ NIERUCHOMOŚCI MIESZANYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY OBORNIKI” ROS.271.30.2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ODBIÓR I TRANSPORT NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH ZBIERANYCH W SPOSÓB SELEKTYWNY Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ORAZ NIERUCHOMOŚCI MIESZANYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY OBORNIKI” ROS.271.30.2024
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych położonych na terenie gminy Oborniki. 3.2. Szczegółowy zakres, wielkość zamówienia oraz informacje nt. sposobu wykonania usługi zostały określone w załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia do negocjacji oraz w dodatkowych załącznikach do OPZ. 3.3. Łączna szacowana ilość odpadów objętych zamówieniem nie przekroczy 27 372,5334 Mg (za 2025: 13 461,8678 Mg, za 2026: 13 910,6656 Mg). 3.4. Zamawiający przewiduje zmniejszenie zakresu zamówienia. Zmniejszenie zakresu zamówienia w trakcie jego realizacji może polegać na zmniejszeniu o nie więcej niż 10% ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi w stosunku do ilości łącznej określonej w załączniku nr 1. 3.5. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi do 20% wielkości zamówienia w stosunku do ilości odpadów wskazanych w tabeli wskazanej w załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 8 do zaproszenia do negocjacji. 3.6. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): 90511000-2 – usługi wywozu odpadów; 90512000-9 – usługi związane z transportem odpadów; 90533000-2 – usługi gospodarki odpadam; 90511200-4 - usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90500000-2 – usługi związane z odpadami
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie z wolnej ręki art. 214 ust. 1 pkt.11
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH ORAZ ODPADÓW KOMUNALNYCH ZBIERANYCH W SPOSÓB SELEKTYWNY Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH ORAZ NIERUCHOMOŚCI MIESZANYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE GMINY OBORNIKI”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych położonych na terenie gminy Oborniki. 3.2. Szczegółowy zakres, wielkość zamówienia oraz informacje nt. sposobu wykonania usługi zostały określone w załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia do negocjacji oraz w dodatkowych załącznikach do OPZ. 3.3. Łączna szacowana ilość odpadów objętych zamówieniem nie przekroczy 27 372,5334 Mg (za 2025: 13 461,8678 Mg, za 2026: 13 910,6656 Mg). 3.4. Zamawiający przewiduje zmniejszenie zakresu zamówienia. Zmniejszenie zakresu zamówienia w trakcie jego realizacji może polegać na zmniejszeniu o nie więcej niż 10% ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi w stosunku do ilości łącznej określonej w załączniku nr 1. 3.5. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających odbiorowi i transportowi do 20% wielkości zamówienia w stosunku do ilości odpadów wskazanych w tabeli wskazanej w załącznika nr 1 do zaproszenia do negocjacji wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 8 do zaproszenia do negocjacji.
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen