2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst ontwerper - architect
Beschreibung: Raamovereenkomst studieopdracht Ontwerper voor het leveren van diensten in het kader van verbouwingen, nieuwbouw, expertises, haalbaarheidsstudies
Interne Kennung: ISB-2025-01-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISB-2025-01-01 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst studieopdracht Ontwerper voor het leveren van diensten in het kader van verbouwingen, nieuwbouw, expertises, haalbaarheidsstudies -SELECTIEPROCEDURE
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ISB-2025-01-01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1