2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu sanitarnego typu "P", typu "S", transportu krwi, jej składników i materiałów krwiopochodnych, transportu na potrzeby Poradni Paliatywnej oraz Poradni Żywieniowej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa transportu sanitarnego typu "P", typu "S", transportu krwi, jej składników i materiałów krwiopochodnych, transportu na potrzeby Poradni Paliatywnej oraz Poradni Żywieniowej. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części z uwagi, iż przedmiotowe zamówienie pod względem technicznym organizacyjnym i ekonomicznym tworzy nierozerwalną całość. Decyzja ta nie naruszy konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Przedmiot zamówienia oraz jego wielkość odpowiada możliwościom podmiotów z sektora MŚP. Zweryfikowano decyzję pod kątem funkcjonalności i zastosowanych metod wykonania oraz wzięto pod uwagę strukturę potencjalnych wykonawców na rynku właściwym dla przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 830953-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AK/3411/PN-186/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001