124390-2026 - Wettbewerb
Polen – RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten) – Rozbudowa macierzy dyskowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa macierzy dyskowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia „Rozbudowa macierzy dyskowej” jest modernizacja posiadanego przez Zamawiającego środowiska przechowywania danych, polegająca na zwiększeniu jego mocy obliczeniowej i pojemości użytkowej. Zamawiający oczekuje dostawy autonomicznego środowiska przechowywania danych, zwanego dalej Macierzą. Dostarczona Macierz musi umożliwić logiczną rozbudowę aktualnie posiadanej macierzy dyskowej IBM FlashSystem v7300 o nr seryjnym 78E3H5L i musi gwarantować natywną, czyli bez użycia zewnętrznego oprogramowania oraz dodatkowych urządzeń, replikację z już posiadaną przez Zamawiającego macierzą IBM FlashSystem v7200 o nr seryjnym 78E3487. Zamawiający oczekuje dostawy Macierzy składającej się z zestawu dysków twardych kontrolowanych przez dedykowane kontrolery macierzowe (bez dodatkowych urządzeń pośrednich, serwerów wirtualizujących itp.). Wraz z Macierzą należy dostarczyć wszystkie inne elementy rekomendowane przez producenta niezbędne do podłączenia i uruchomienia Macierzy, w tym niezbędne licencje. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. Po zawarciu umowy (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią Załącznik nr 2 do SWZ) stanowił on będzie załącznik do umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy oraz z budżetu państwa.
Interne KennungBDG-V.2611.7.2026.AR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa macierzy dyskowej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia „Rozbudowa macierzy dyskowej” jest modernizacja posiadanego przez Zamawiającego środowiska przechowywania danych, polegająca na zwiększeniu jego mocy obliczeniowej i pojemości użytkowej. Zamawiający oczekuje dostawy autonomicznego środowiska przechowywania danych, zwanego dalej Macierzą. Dostarczona Macierz musi umożliwić logiczną rozbudowę aktualnie posiadanej macierzy dyskowej IBM FlashSystem v7300 o nr seryjnym 78E3H5L i musi gwarantować natywną, czyli bez użycia zewnętrznego oprogramowania oraz dodatkowych urządzeń, replikację z już posiadaną przez Zamawiającego macierzą IBM FlashSystem v7200 o nr seryjnym 78E3487. Zamawiający oczekuje dostawy Macierzy składającej się z zestawu dysków twardych kontrolowanych przez dedykowane kontrolery macierzowe (bez dodatkowych urządzeń pośrednich, serwerów wirtualizujących itp.). Wraz z Macierzą należy dostarczyć wszystkie inne elementy rekomendowane przez producenta niezbędne do podłączenia i uruchomienia Macierzy, w tym niezbędne licencje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ).