2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie van een communicatiebureau
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is de selectie van een communicatiebureau dat aan de behoeften en uitdagingen van Actiris tegemoetkomt (zie technische voorschriften). Actiris zoekt een communicatiepartner voor de periode 2025-2028. De partner zal de opdracht hebben om, in samenwerking met de afdeling Communicatie van Actiris, op een relevante en doeltreffende manier over onze diensten en initiatieven te communiceren naar onze verschillende doelgroepen (voornamelijk werkzoekenden en werkgevers).
Interne Kennung: Csc-Bestek 01-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Csc-Bestek 01-2025 - 1
Interne Kennung: 1