124442-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w budynku Biblioteki Publicznej w Ustroniu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznej w budynku Biblioteki Publicznej w Ustroniu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej w budynku Biblioteki Publicznej w Ustroniu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń”. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją techniczną oraz uzgadniać na bieżąco z Zarządcą obiektu lub osobą przez niego wyznaczoną ze względu na charakter obiektu oraz Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego. Wykonawca jest zobowiązany do zgłoszenia w Tauron Dystrybucja podłączenia instalacji fotowoltaicznej oraz dokonać zawiadomienia organu Państwowej Straży Pożarnej o zakończeniu wykonania instalacji fotowoltaicznej i planowanego przystąpienia do jej użytkowania. Przed złożeniem oferty zaleca szczegółowe zapoznanie się z zakresem i charakterem prac. Po zakończeniu prac instalacyjnych, należy sporządzić dokumentację powykonawczą zatwierdzoną przez Inspektora Nadzoru. Prace będą prowadzone na czynnym obiekcie. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Budowa odnawialnych źródeł energii w mieście Ustroń” współfinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację dla Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w przedmiarze robót (który ma charakter pomocniczy przy wycenie oferty).
Interne KennungZP.271.1.06.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09330000 Solarenergie, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09330000 Solarenergie, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen