124451-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle w podziale na 18 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungR.ROZ.2710.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy cz. 2, 3, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15: Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0003
Titel1. Roboty utrzymaniowe na potoku Rzeka (Budzisz) w km 0+000 - 11+429 i potoku Zrzutowym w km 0+000 - 1+632
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0004
Titel2. Roboty utrzymaniowe na potoku Skodzierska (Bobrowski) w km 0+000 - 11+840
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0005
Titel3. Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Młynówka w km 0+238-3+232, 5+711-6+213 w miejsc. Trzcinica
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0006
Titel4. Utrzymanie cieków naturalnych – koszenie skarp pot. Kunowski, Krygowianka, Dopływ z Dominikowic, Wójtowiczanka i Wójtowianka: Zad.1 (...), Zad.2 (...), Zad.3 (...), Zad.4 (...)
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0007
Titel5. Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Jasionka w km 0+000-4+760 , Ulga w km 0+000-0+400 i Od Rozdziela w km 0+000 - 1+386 w miejsc. Lipinki
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0008
Titel6. Utrzymanie cieków naturalnych – koszenie skarp pot. Moszczanka w km 0 + 000 –7+638, 16+188 -16+988, 17+088 -17+588 w m. Klęczany, Gorlice, Zagórzany, Staszkówka.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0009
Titel7. Utrzymanie cieków naturalnych – koszenie skarp pot. Czermianka i Olszynka: - Zad. 1 Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Czermianka 4+000 - 4+803 w miejsc. Czermna, Zad. 2 Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Olszynka w km 6+312-7+354, 9+406-11+406 w m. Siepietnica, Święcany
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0010
Titel8. Roboty utrzymaniowe na potoku Grobla (wg MPHP Wólka) w km 0+000 - 7+000; potok Tyśmionki (wg MPHP Glinczany Potok) w km 0+000 - 6+000
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0011
Titel9. Utrzymanie cieków naturalnych - potok Warzycki w km 0+000-6+000; potok Szebnianka w km 0+000 - 7+000
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0012
Titel10. Roboty utrzymaniowe na potoku Chlebianka w km 0+000 - 20 + 300; potok Boberka w km 0+000 - 8+480
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0013
Titel11. Roboty utrzymaniowe na potoku Pielgrzymski (wg MPHP Pachniączka) w km 0+000 - 4+998; potok Dobryński w km 0+000 - 4+000
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0014
Titel12. Roboty utrzymaniowe na potoku Promnica, Dopływ spod Okrajek, Dębownica, Dopływ z Kopanin oraz Dopływ z Olszyn; Zad. 1 Roboty utrzymaniowe na potoku Promnica w km 0+000 -2+800; Dopływ spod Okrajek w km 0+000 – 0+600; Zad. 2 Roboty utrzymaniowe na potoku Dębownica (Iwinka) w km 2+500 – 3+800; ciek o nazwie Dopływ z Kopanin w km 0+800 – 2+700; ciek o nazwie Dopływ z Olszyn w km 0+000 – 0+200
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0015
Titel13. Utrzymanie cieków naturalnych potok Czarny w km 0+000 - 8+900; Roboty utrzymaniowe na cieku o nazwie Dopływ z Gąsówki w km 0+000 - 3+500
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0016
Titel14. Utrzymanie potoku Brnik w km 0+000 - 12+591
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0017
Titel15. Utrzymanie potoku Kawęczyńsko-Wampierzowskiego w km 0+000 - 6+357
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0018
Titel16. Utrzymanie potoku Kiełkowskiego 0+000 - 5+086
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0019
Titel17. Utrzymanie potoku Nagoszanka w km 0+000 - 8+215
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0020
Titel18. Świadczenie usług sprzętowych i specjalistycznych związanych z utrzymaniem cieków i urządzeń wodnych na terenie Nadzoru Wodnego w Mielcu
Interne KennungCzęść 18