2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál tisk
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka spotřebního materiálu do tiskových zařízení dle rámcové kupní smlouvy, která je přílohou č. 2 ZP) a jejich provádění na základě dílčích kupních smluv (objednávek). Jednotlivé objednávky budou uzavírány po dobu platnosti rámcové kupní smlouvy, přičemž je stanoveno, že samotné dílčí plnění může přesáhnout dobu, po kterou platí rámcová kupní smlouva (bude-li zadáno v souladu s rámcovou kupní smlouvou). Typy tiskáren, pro které zadavatel požaduje dodání tonerů či náplní, jsou uvedeny v příloze č. 3 ZP - seznam a kalkulace cen zboží.
Vorherige Bekanntmachung: 745622-2025
Interne Kennung: 04/VZZ/ŘSP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001