See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urazowo - ortopedycznym, Poradni Urazowo - Ortopedycznej oraz zarządzania i kierowania Oddziałem Urazowo - Ortopedycznym na stanowisku lekarza kierującego Oddziałem Urazowo - Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urazowo - ortopedycznym, Poradni Urazowo - Ortopedycznej oraz zarządzania i kierowania Oddziałem Urazowo - Ortopedycznym na stanowisku lekarza kierującego Oddziałem Urazowo - Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej
Interne Kennung: DPK.503.22.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001