2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Sądu Rejonowego w Opocznie w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Sądu Rejonowego w Opocznie, ul. Biernackiego 20. Usługa będzie wykonywana całodobowo: a) od poniedziałku do piątku: - w godzinach od 7:30 do 15:30 przez dwóch pracowników ochrony wpisanych na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej, - w godzinach od 15:30 do 07:30 przez dwóch pracowników ochrony wpisanych na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej. b) w soboty, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy: - całodobowo przez dwóch pracowników ochrony wpisanych na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej.
Interne Kennung: INW.261.15.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001