See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony, dozoru mienia i obsługi portiernio-recepcji w obiektach Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku. 2. Zamawiający wymaga, by Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa posiadał przez cały okres Umowy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną min. 2 000 000,00 PLN. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części III niniejszej SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ).
Interne Kennung: 22/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001