See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování návrhů dvou KoPÚ v k.ú. Brniště a v k.ú. Velký Grunov
Beschreibung: Zpracování návrhu dvou komplexních pozemkových úprav, první v k.ú. Brniště (obvod cca 955 ha) a druhý v k.ú. Velký Grunov (obvod cca 626 ha), včetně nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu, vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí a vytyčování hranic nových pozemků dle zapsané DKM. Zajištění přístupu k pozemkům, realizace protierozních a protipovodňových opatření a vytvoření stabilních podmínek pro hospodaření.
Interne Kennung: 2VZ4177/2018-541101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001