2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tvorba modulu IDaGe pro provádění výběru archiválií u databází a prostorových dat včetně technické podpory a poskytnutí programátorské kapacity pro rozvoj díla
Beschreibung: Tvorba modulu IDaGe pro provádění výběru archiválií u databází a prostorových dat včetně technické podpory a poskytnutí programátorské kapacity pro rozvoj díla
Interne Kennung: NA-491-8/01-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001