124559-2025 - Wettbewerb
Polen – Umweltschutz – "Wykonanie monitoringów na terenie 6 obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na części"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Wykonanie monitoringów na terenie 6 obszarów Natura 2000 w województwie zachodniopomorskim w podziale na części"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie ekspertyz na potrzeby wykonania monitoringu przedmiotów ochrony wynikającego z planu zadań ochronnych oraz koniecznego z punkty widzenia ochrony przyrody dla wybranych przedmiotów ochrony w ramach projektu „Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów (PZO)”, złożonego do dofinansowania ze środków działania FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, dla specjalnych obszarów ochrony siedlisk (SOO) i obszarów specjalnej ochrony ptaków (OSO) Natura 2000: Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046, Wzgórza Bukowe PLH 320020, Puszcza Barlinecka PLB080001, Łąki Skoszewskie PLB320007, Puszcza Goleniowska PLB3200012, Lasy Puszczy nas Drawą PLB320016, w podziale na 14 części.
Interne KennungZP.261.2.2025.PR.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 20 siedlisk przyrodniczych oraz 1 gatunku roślin i jej siedliska w oparciu o metodykę GIOŚ - SOO Natura 2000 Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046
Interne KennungCzęść I
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 25 gatunków i ich siedlisk w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Uroczyska Puszczy Drawskiej PLH 320046
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 12 siedlisk przyrodniczych w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Wzgórza Bukowe PLH 320020
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 8 gatunków w oparciu o metodykę GIOŚ- SOO Natura 2000 Wzgórza Bukowe PLH 320020
LosLOT-0005
TitelCzęść V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 8 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB 320016
LosLOT-0006
TitelCzęść VI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 10 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB 320016
LosLOT-0007
TitelCzęść VII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB320016
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 7 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Lasy Puszczy nad Drawą PLB320016
LosLOT-0009
TitelCzęść IX
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 5 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
LosLOT-0010
TitelCzęść X
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
LosLOT-0011
TitelCzęść XI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 4 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Goleniowska PLB3200012
LosLOT-0012
TitelCzęść XII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 6 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Łąki Skoszewskie PLB320007
LosLOT-0013
TitelCzęść XIII
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu 3 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Barlinecka PLB080001
LosLOT-0014
TitelCzęść XIV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie monitoringu dla 9 przedmiotów ochrony na obszarze Natura 2000 Puszcza Barlinecka PLB080001