See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynków wielorodzinnych nr 6 i nr 7 wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną – osiedle Biedronka w Karlinie, ul. Koszalińska, Karlino
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną na terenie działek nr 198, 199, 200, 201/1, 201/2, 211 obręb ewidencyjny 0003 Karlino. 3. Zamówienie zostało podzielone na części: 3.1. część nr 1: „Budowa budynku wielorodzinnego nr 6 wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną – osiedle Biedronka w Karlinie, ul. Koszalińska, na terenie działek nr 198, 199, 200 obręb ewidencyjny 0003 Karli-no” 3.2. część nr 2: „Budowa budynku wielorodzinnego nr 7 wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną – osiedle Biedronka w Karlinie, ul. Koszalińska, na terenie działek nr 201/1, 201/2, 211, 200 obręb ewidencyjny 0003 Karlino” 4. Opis przedmiotu zamówienia: 4.1. Część nr 1: Budynek nr 6, 39-lokalowy z 37 lokalami mieszkalnymi przeznaczonymi na wynajem w systemie TBS-owskim oraz 2 lokalami przeznaczonymi na sprzedaż. W budynku nie planuje się lokali użytkowych ani garaży. Jest to budynek pięciokondygnacyjny, niepodpiwniczony, z komórkami lokatorskimi zlokalizowanymi w obrębie komuni-kacji ogólnej na poszczególnych kondygnacjach. W budynku zaprojektowano na parterze 1 mieszkanie przystoso-wane dla osoby niepełnosprawnej z możliwością zrealizowania kolejnych takich mieszkań w tym samym pionie. Budynek będzie wyposażony w dźwig, dostępny z poziomu przyziemia, zapewniając dostęp na poziomy wszystkich kondygnacji dla osób niepełnosprawnych, w tym osób starszych. Kubatura budynku: 10.526,20 m3 Powierzchnia zabudowy: 674,40m2 Powierzchnia użytkowa mieszkalna: 1.910,44m2 Powierzchnia użytkowa pozostała: 641,97m2 Powierzchnia całkowita: 3.042,75m2 Liczba kondygnacji: 5 (parter + 4 piętra) 4.2. część nr 2: Budynek nr 7, 39-lokalowy ze wszystkimi lokalami mieszkalnymi przeznaczonymi na wynajem dla Gminy z uprawnieniem Gminy do ich podnajmu dla osób spełniających kryteria dla lokali komunalnych. W budynku nie planuje się lokali użytkowych ani garaży. Jest to budynek pięciokondygnacyjny, niepodpiwniczony, z komórkami lokatorskimi zlokalizowanymi w obrębie komunikacji ogólnej na poszczególnych kondygnacjach. W bu-dynku zaprojektowano na parterze 1 mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej z możliwością zreali-zowania kolejnych takich mieszkań w tym samym pionie. Budynek będzie wyposażony w dźwig, dostępny z pozio-mu przyziemia, zapewniając dostęp na poziomy wszystkich kondygnacji dla osób niepełnosprawnych, w tym osób starszych. Kubatura budynku: 10.526,20 m Powierzchnia zabudowy: 674,40m2 Powierzchnia użytkowa mieszkalna: 1.910,44m2 Powierzchnia użytkowa pozostała: 641,97m2 Powierzchnia całkowita: 3.042,75m2 Liczba kondygnacji: 5 (parter + 4 piętra) Budynki nr 6 i nr 7 stanowią lustrzane odbicie. Różni je lokalizacja i zagospodarowanie terenu. W szczególności dla potrzeb budynku nr 7 przewidziano budowę placu zabaw i placu rekreacyjnego. Pozwolenie na budowę obejmuje swoim zakresem oba budynki. Inwestycję drogową na działce nr 200 zrealizuje Gmina Karlino jako „przedsięwzięcie infrastrukturalne” powiązane z przedsięwzięciem inwestycyjno-budowlanym objętym przedmiotowym pozwoleniem na budowę.
Interne Kennung: 2/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2: Budynek nr 7
Beschreibung: Część nr 2: Budynek nr 7, 39-lokalowy ze wszystkimi lokalami mieszkalnymi przeznaczonymi na wynajem dla Gminy z uprawnieniem Gminy do ich podnajmu dla osób spełniających kryteria dla lokali komunalnych. W budynku nie planuje się lokali użytkowych ani garaży. Jest to budynek pięciokondygnacyjny, niepodpiwniczony, z komórkami lokatorskimi zlokalizowanymi w obrębie komunikacji ogólnej na poszczególnych kondygnacjach. W bu-dynku zaprojektowano na parterze 1 mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej z możliwością zreali-zowania kolejnych takich mieszkań w tym samym pionie. Budynek będzie wyposażony w dźwig, dostępny z pozio-mu przyziemia, zapewniając dostęp na poziomy wszystkich kondygnacji dla osób niepełnosprawnych, w tym osób starszych. Kubatura budynku: 10.526,20 m Powierzchnia zabudowy: 674,40m2 Powierzchnia użytkowa mieszkalna: 1.910,44m2 Powierzchnia użytkowa pozostała: 641,97m2 Powierzchnia całkowita: 3.042,75m2 Liczba kondygnacji: 5 (parter + 4 piętra) Budynki nr 6 i nr 7 stanowią lustrzane odbicie. Różni je lokalizacja i zagospodarowanie terenu. W szczególności dla potrzeb budynku nr 7 przewidziano budowę placu zabaw i placu rekreacyjnego.
Interne Kennung: 2/2022 cz. 2
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262311 Betonrohbauarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45262423 Herstellung von Decks, 45410000 Putzarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 45442100 Anstricharbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45421160 Beschlagarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45312311 Installation von Blitzableitern, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45233140 Straßenarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze