2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROZBUDOWA SYSTEMU MEDYCZNEGO WRAZ ZE SZKOLENIAMI W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ ORAZ WDROŻENIE E-USŁUG W POWIATOWYM ZESPOLE SZPITALI W OLEŚNICY” W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 „PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu medycznego wraz ze szkoleniami w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie e-usług w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Interne Kennung: PZS/PN/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust.2, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na konieczność realizowania przedmiotu zamówienia z przyznanych środków unijnych oraz ryzyko braku możliwości terminowego zakończenia postępowania przy zastosowaniu terminu podstawowego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48610000 Datenbanksysteme, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2c do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2d do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung