See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa i zakup worków na odpady komunalne oraz artykułów higienicznych” Znak postępowania 532/2024
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i zakup worków na odpady komunalne oraz artykułów higienicznych. 2. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy do Zamawiającego wraz z rozładunkiem i wniesieniem do magazynu na własny koszt i ryzyko. Odbiór odbędzie się w miejscu dostawy i odbioru wskazanym przez Zamawiającego, w terminie określonym w Zamówieniu w godzinach od 8.00 – 12.00 w dni robocze z wyłączeniem sobót i niedziel, lub w innych terminach, wcześniej ustalonych za zgodą Zamawiającego. 3. Za rozładunek przedmiotu umowy w miejsce wskazane przez Zamawiającego odpowiada Wykonawca. Obejmuje on w szczególności zdjęcie z pojazdu i ułożenie gotowego przedmiotu zamówienia w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości przez przedstawiciela Zamawiającego, w obecności upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia całej partii towaru lub jej części w przypadku gdy w trakcie oceny wizualnej zostanie stwierdzona zła jakość produktów, w tym widoczne uszkodzenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem produktów. 5. W przypadku stwierdzenia niezgodności jakościowych lub dostaw uszkodzonego towaru, Wykonawca zobowiązany jest do wymiany wadliwego towaru na wolny od wad, a w przypadku braków ilościowych do dostarczenia różnicy w ilości wynikającej z umowy w terminie ustalonym przez Zamawiającego. 6. Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z formularzem cenowym/ofertowym przedstawionym przez Wykonawcę w postępowaniu. 7. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy obejmować będzie w szczególności także: - koszt załadunku, - koszt transportu, - koszt rozładunku w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego, - sporządzenie protokołu odbioru. 8. Na wezwanie Zamawiającego do każdej pozycji Wykonawca zobowiązany jest przedstawić kartę charakterystyki w języku polskim , z której jasno będzie wynikało, że zaproponowany asortyment spełnia wymagania postawione przez Zamawiającego, (przez kartę charakterystyki należy rozumieć kopię z katalogu producenta, wydruk potwierdzone za zgodność z oryginałem kartę informacyjną produktu, kartę charakterystyki, kartę katalogową lub inny dokument spełniający jego kryteria) 9. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto, opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 716174-2024
Interne Kennung: 532/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i zakup worków na odpady komunalne oraz arty-kułów higienicznych. 2. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy do Zamawiającego wraz z rozładunkiem i wniesieniem do magazynu na własny koszt i ryzyko. Odbiór odbędzie się w miejscu dostawy i odbioru wskazanym przez Zamawiającego, w terminie określonym w Zamówieniu w godzinach od 8.00 – 12.00 w dni robocze z wyłączeniem sobót i niedziel, lub w innych terminach, wcześniej ustalonych za zgodą Zamawiającego. 3. Za rozładunek przedmiotu umowy w miejsce wskazane przez Zamawiającego odpowiada Wykonawca. Obejmuje on w szczególności zdjęcie z pojazdu i ułożenie gotowego przedmiotu zamówienia w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości przez przedstawiciela Zamawiającego, w obecności upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia całej partii towaru lub jej części w przypadku gdy w trakcie oceny wizualnej zostanie stwierdzona zła jakość produktów, w tym widoczne uszkodzenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem produktów. 5. W przypadku stwierdzenia niezgodności jakościowych lub dostaw uszkodzonego towaru, Wykonawca zobowiązany jest do wymiany wadliwego towaru na wolny od wad, a w przypadku braków ilościowych do dostarczenia różnicy w ilości wynikającej z umowy w terminie ustalonym przez Zamawiającego. 6. Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z formularzem cenowym/ofertowym przedstawionym przez Wykonawcę w postępowaniu. 7. Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu umowy obejmować będzie w szczególności także: - koszt załadunku, - koszt transportu, - koszt rozładunku w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego, - sporządzenie protokołu odbioru. 8. Na wezwanie Zamawiającego do każdej pozycji Wykonawca zobowiązany jest przedstawić kartę charakterystyki w języku polskim , z której jasno będzie wynikało, że zaproponowany asortyment spełnia wymagania postawione przez Zamawiającego, (przez kartę charakte-rystyki należy rozumieć kopię z katalogu producenta, wydruk potwierdzone za zgodność z oryginałem kartę informacyjną produktu, kartę charakterystyki, kartę katalogową lub inny dokument spełniający jego kryteria)
Interne Kennung: zadanie nr 1