2. Verfahren
Verfahren
Titel: A06.47.2023 Transportwagens voor afvaltransport
Beschreibung: Gemeente Leiden is voornemens om, twee transportwagens aan te schaffen. Mogelijk zullen er in de toekomst nog één of twee transportwagens aangeschaft worden, dit zal het totaal op vier brengen. De transportwagens dienen de containers zowel verticaal als horizontaal op te kunnen tillen en af te kunnen zetten. Het beoogde systeem, is het enige systeem in de markt die onze (aangepaste) containers, zowel horizontaal als verticaal op kan tillen en af kan zetten. €300.000 per voertuig Gaat om 2 voertuigen, met optie voor 2 voertuigen extra.
Interne Kennung: A06.47.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1