2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ćmielów w okresie od 01.01.2025 dp 31.12.2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ćmielów wraz z ich transportem i zagospodarowaniem. Powierzchnia miasta i gminy Ćmielów wynosi 11790 ha, w tym 1334 ha - to powierzchnia miasta Ćmielów. Liczba ludności zameldowanych na stałe na terenie miasta i gminy na dzień 31.12.2023 r. wynosi 6983 mieszkańców, z czego 2813 osób w mieście. W zabudowie jednorodzinnej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ćmielów w okresie od 01.01.2025 do 31.12.2026 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ćmielów wraz z ich transportem i zagospodarowaniem. Powierzchnia miasta i gminy Ćmielów wynosi 11790 ha, w tym 1334 ha - to powierzchnia miasta Ćmielów. Liczba ludności zameldowanych na stałe na terenie miasta i gminy na dzień 31.12.2023 r. wynosi 6983 mieszkańców, z czego 2813 osób w mieście. W zabudowie jednorodzinnej (zameldowanych) wynosi 6523 mieszkańców, w zabudowie wielorodzinnej 460 mieszkańców.
Interne Kennung: ZP.I.271.7.2024
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden