2. Verfahren
Verfahren
Titel: Phaco-vitrectomie systeem inclusief specifieke verbruiksgoederen en onderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf van een Phaco - vitrectomietoestel inclusief levering, plaatsing, indienststelling, opleidingen en onderhoud van dit apparaat. Ook de specifieke verbruiksgoederen voor het gebruik van dit toestel zullen opgenomen worden en dit gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne Kennung: PPP0OG-269/6025/KC-2026-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KC-2026-001_1