See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25)
Beschreibung: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Zamówienie zostało podzielone na 25 części: Część 1 – Pułapki wodne, wapno sodowane, pochłaniacz CO2 Część 2 – Filtr do ssaka NEW ASKIR 20 Część 3 – Wkład do ssaka, filtr do próżni Część 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu Część 5 – Zestawy do tracheotomii i konikotomii Część 6 – Wkłucia centralne, tętnice, secalony Część 7 – Jednorazowe łyżki do laryngoskopu Część 8 – Wentylacja nieinwazyjna, aerozoloterapia Część 9 – Maski tlenowe i krtaniowe Część 10 – Obwody oddechowe Część 11 – Czujnik rzutu serca, BIS Część 12 – Mankiety do szybkiego toczenia Część 13 - Kołdry grzewcze Część 14 – Kaseta do grzania płynów Część 15 – Pończochy przeciwżylakowe Część 16 – Mankiety kończynowe, sonda do pomiaru temperatury Część 17 – Igły do znieczuleń podpajęczynkowych Część 18 – Elektrody do zewnętrznej stymulacji serca Część 19 – Przedłużacz do pomp Część 20 – System łączników bezigłowych Część 21 – Rurki laserowe Część 22 – Pas unieruchamiający Część 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa Część 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej Część 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
Vorherige Bekanntmachung: 752496-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente, 33171110 Anästhesiemasken, 33171200 Instrumente für Reanimation, 33141321 Anästhesienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 4 – Łyżka światłowodowa do laryngoskopu
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Obwody oddechowe
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 10 – Obwody oddechowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 23 – Jednorazowa rurka krtaniowa
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 24 – Łącznik Y do terapii nerkozastępczej
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: „Dostawa asortymentu anestezjologicznego na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii COZL” znak sprawy (COZL/DZP/AW/3411/PN-144/25) Część 25 – System bezszwowego mocowania wkłuć
Interne Kennung: Część 25