See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, zwanych w dalszej części SWZ: towarem, dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo ilościowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 1 do SWZ w szczegółowo opisanych częściach pakietach od 1 do 73 do oferty, stanowiącym integralną jej część, a następnie integralną część umowy dostawy. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 3. Ilość towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie towary o wartości nie niższej niż 60% łącznej wartość netto Umowy określonej w § 4 ust. 1. (wzór umowy) W przypadku określonym w zdaniu poprzednim, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za rzeczywiście należycie zrealizowane dostawy zgodne z Umową. 4. Zamawiający, w zależności od aktualnych potrzeb oraz w granicach wartości Umowy, zastrzega sobie prawo do zmian ilości zamawianego towaru w poszczególnych pozycjach asortymentowych. 5. Zamawiający dopuszcza wycenę przedmiotu zamówienia w opakowaniu innej wielkości niż żądana przez Zamawiającego, przy czym ilość opakowań trzeba przeliczyć tak aby liczba sztuk była zgodna z SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 2 do SWZ . 7. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesiące od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego 8. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jeden lub więcej pakietów. 9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 10. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 12. Przedmiot zamówienia powinien odpowiadać wymaganiom określonym w niniejszej SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość (w trakcie badania ofert, w określonym przez siebie terminie) zażądania pojedynczych próbek asortymentowych, instrukcji użytkowania wyrobu oraz kart technicznych wyrobów w celu potwierdzenia spełnienia warunków technicznych przedmiotu zamówienia z SWZ. 13. Zamawiający wymaga, aby produkty oferowane w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty, spełniały określone normy, posiadały aktualne karty charakterystyki oraz aktualne wpisy do Rejestru Środków Farmaceutycznych i Materiałów Medycznych dopuszczające do obrotu i używania na terytorium RP, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 686 ). 14. Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby medyczne wpisane do Rejestru Wyrobów medycznych Dopuszczonych do Obrotu na Terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 974 ze zm.) 15. Przedmiot zamówienia musi posiadać właściwe dokumenty dopuszczające do stosowania na terenie Polski, zgodnie z Ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (tj Dz. U. z 2022 r poz. 974 ze zm.) Dokumenty te muszą być odpowiednie w zależności od klasyfikacji wyrobu medycznego przez cały okres realizacji umowy. 16. Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ jest integralna częścią niemniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udziału zamówienia. 17. W przypadku niewypełnienia w formularzu asortymentowo ilościowo-cenowym m.in. kolumn dot. „NAZWA HANDLOWA PROUKTU” oraz „KOD EAN 13”, będzie traktowane jako oferta niezgodna z warunkami zamówienia i będzie podlegać odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5). Powyższe dane nie będą podlegać wyjaśnieniu w myśl art. 223 ustawy Pzp. 18. W przypadku zaprzestania stosowania niektórych produktów objętych umową w jednostkach organizacyjnych Szpitala, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia wycofanych produktów objętych umową.
Vorherige Bekanntmachung: 762376-2024
Interne Kennung: SP ZOZ ZP/18/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: leki Pakiet nr 11
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: leki Pakiet nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: leki Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: leki Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: leki Pakiet nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne Kennung: leki Pakiet nr 20
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Interne Kennung: leki Pakiet nr 37
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Interne Kennung: leki Pakiet nr 40
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 49
Interne Kennung: leki Pakiet nr 49
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 58
Interne Kennung: leki Pakiet nr 58
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 68
Interne Kennung: leki Pakiet nr 68