2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Arbodienstverlening
Beschreibung: De gemeente Bunschoten, Leusden, Nijkerk en Putten hadden een samenwerking op het gebied van bedrijfsvoering (Regeling zonder meer). Vanuit deze samenwerking is de aanbesteding van de arbodienstverlening samen opgestart. Op dit moment wordt deze samenwerking ontvlecht maar dat neemt niet weg dat wij als vier gemeenten de stap van marktconsultatie (en mogelijk ook de aanbesteding) gezamenlijk willen oppakken. In 2021 zijn we, middels een meervoudig onderhandse aanbestedingsprocedure, voor de 4 BLNP gemeenten op zoek gegaan naar een nieuwe arbodienstverlener.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Betreft marktconsultatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000