See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ASKO - Raamovereenkomsten voor preferred suppliers meubilair
Beschreibung: ASKO is voornemens om met drie leveranciers raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van meubilair.
Interne Kennung: 25.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
124826-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 25.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000