2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdienstverlening flexibele inhuur
Beschreibung: RINIS wil een raamovereenkomst met één brokerdienstverlener, waardoor op een betrouwbare, transparante en rechtmatige manier externe professionals ingehuurd kunnen worden, waarbij een efficiënt en marktconform proces wordt gehanteerd en waarbij RINIS administratief volledig wordt ontzorgd. De waarde van de opdracht is naar schatting 40.000 uur per jaar. De totale opdrachtwaarde gedurende de verwachte contractperiode van vier jaar bedraagt daarmee circa 160.000 uur.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: RINIS wil een raamovereenkomst met één brokerdienstverlener, waardoor op een betrouwbare, transparante en rechtmatige manier externe professionals ingehuurd kunnen worden, waarbij een efficiënt en marktconform proces wordt gehanteerd en waarbij RINIS administratief volledig wordt ontzorgd. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.